durlum Polska

Spółka durlum rozwija i produkuje metalowe sufity, systemy oświetleniowe i światła dziennego dla nowoczesnej architektury od ponad 50 lat.

Od 2004 r. firma jest również obecna na polskim rynku. W kolejnych latach durlum Polska zrealizował wiele znanych projektów - między innymi Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Ambasadę Królestwa Wielkiej Brytanii, Galerię Handlową Libero w Katowicach czy na wiosnę 2019 Galerię Młociny w Warszawie.

Jako globalna firma rodzinna, durlum dąży do harmonizacji i harmonii przestrzeni poprzez połączenie sufitu i oświetlenia. Oprócz aspektu projektowego uwzględniamy również właściwości funkcjonalne. Tworzymy unikalne rozwiązania. Rozwiązania, w których czujesz się komfortowo.

Wojciech Krokowski
durlum Polska
ul. Rozbrat 44a p.205
00-419 Warszawa
Polska

pilki do pobrania

dlatego durlum!

Produkty durlum spełniają najwyższe standardy jakości. Zastosowanie naprawdę doskonałych materiałów, zgodność z szerokim zakresem wytycznych i duża trwałość prowadzą do przekonujących wyników.

> Zarządzania jakością

Aktualności

4 DesignDays – Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na 4DESIGNDAYS w dniach 6 – 9 luty 2020 r. w Katowicach na naszym stoisku HG11B w holu głównym.

Poznajcie Państwo nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie sufitów metalowych i zintegrowanego z nimi oświetlenia.